O Firmie

Czym się wyróżniamy?
Nasza firma działa na rynku od wielu lat, dzięki czemu posiadamy doświadczenie niezbędne do właściwej i rzetelnej pracy nawet z najbardziej wymagającym klientem. Zajmujemy się skupem samochodów wszystkich marek, w dowolnym stanie technicznym i blacharskim, niezależnie od jego przebiegu. Zapewniamy szybką i sprawną transakcję, z dbałością o odpowiednie dopełnienie wszystkich potrzebnych formalności, nie zostawiając z tym klienta samego sobie. Od początku istnienia firmy, satysfakcja klienta jest najważniejszym, przyświecającym nam celem.

Pełen profesjonalizm

Posiadamy wykwalifikowany personel, który rzetelnie wyceni Twój samochód tak, żeby zapewnić Ci jak największe korzyści. Pełen profesjonalizm to coś, co chwali sobie każdy nasz dotychczasowy klient. Nie tylko wycena, ale i oględziny czy transport pojazdu są bezpłatne – dojedziemy wszędzie, gdzie nas potrzebujesz, a nawet, jeśli nie zdecydujemy się na kupno samochodu, nie poniesiesz żadnych kosztów. Skontaktuj się więc z nami, opowiedz o swoim aucie i zobacz, co możemy Ci zaoferować.

Doświadczenie i kompleksowa obsługa

Nasze doświadczenie pozwala nam rzetelnie wycenić każdy pojazd, w związku z czym klienci nie muszą martwić się, że zostaną wprowadzeni w błąd pod względem wartości ich auta. Obok skupu samochodów zajmujemy się również ich złomowaniem – skontaktuj się z nami, żeby poznać pełną ofertę i sprawdzić, co możemy dla Ciebie zrobić. Rozpatrzymy Twój przypadek indywidualnie i upewnimy się, że każda ze stron jest usatysfakcjonowana.

Sprawność i przejrzystość transakcji

Jedną z największych zalet współpracy z naszym skupem jest płatność od ręki w gotówce. Dlaczego to takie ważne? Bo otrzymujesz swoje pieniądze od razu po zakończeniu transakcji i nie musisz czekać na przelew. Wielu naszych klientów chwali sobie tę formę płatności i wymienia ją jako nasz spory atut. Ceny, jakie oferujemy za samochody – nawet te w kiepskich stanach – są zawsze atrakcyjne z perspektywy klienta. Po kilkunastu latach działania w branży motoryzacyjnej wiemy, czego oczekują od nas ludzie i jakie działania należy podjąć, by im to dać. Skontaktuj się z nami już teraz, opowiedz o swoim samochodzie i pozwól nam przygotować dla siebie najlepszą ofertę!

Jakie marki aut kupujemy?

Skupujemy pojazdy następujących marek:
Acura ,Alfa Romeo, Audi, BMW, Chevrolet, Chrysler, Citroen, Dacia, Daewoo, Daf, Daihatsu, Dodge, Fiat, Ford, FSO, Honda, Hyundai, IFA, Isuzu, Iveco, Jaguar, Jeep, Kia, Lancia, Land Rover, Lexus, Lublin, Łada, Mazda, Mercedes, MG, Mini, Mitsubishi, Nissan, Opel, Peugeot, Polonez, Porsche, Renault, Rover, Saab, Seat, Skoda, Smart, Ssang Yong, Subaru, Suzuki, Tatra, Toyota, Volkswagen, Volvo.

Dlaczego warto wybrać nasz skup aut?

  • szybki i darmowy dojazd do klienta
  • odbiór auta z posesji lub parkingu na terenie woj. Pomorskiego
  • płatność gotówką
  • załatwiamy wszystkie formalności
  • odkup aut bez aktualnych badań oraz ubezpieczenia
  • skup aut sprawnych, powypadkowych, sprowadzonych również w wersji angielskiej

Szybki kontakt

Zadzwoń do nas już teraz: +48 516 204 205
Lub użyj formularza kontaktowego.