Od wielu lat z wielką przyjemnością prowadzimy firmę, której głównym celem jest zapewnianie właścicielom pojazdów satysfakcji i komfortu. Oferujemy skup aut w Żukowie, a także całej okolicy. Mieszkasz na tym obszarze? Zatem koniecznie nawiąż z nami kontakt, a przedstawimy Ci niezwykle atrakcyjną i konkurencyjną ofertę! Skupujemy pojazdy zarówno sprawne, jak i uszkodzone. Na podstawie stanu pojazdu, a także jego przebiegu i wieku dokonujemy właściwej wyceny. Do każdego klienta pochodzimy w sposób indywidualny, a nasza oferta jest zawsze atrakcyjna i korzystna dla obu stron.

Nie wymagamy posiadania ważnego OC czy też badania technicznego. Kupujemy praktycznie wszystkie samochody, gdyż nie interesuje nas ani marka, ani sprawność! Dzwoniąc na numer 516 204 205, nawiążecie Państwo kontakt z pracownikiem, który przedstawi ofertę, a także doradzi i podpowie, co powinno się zrobić. Nasz auto skup w Żukowie to firma solidna, profesjonalna i godna zaufania. Nie bez powodu cieszymy się dużą popularnością zarówno wśród klientów z Żukowa, jak i znacznie szerszego obszaru.

skup aut żukowo

Skup Samochodów Żukowo

Oferując skup samochodów w Żukowie, pragniemy zaspokoić potrzeby i oczekiwania wszystkich klientów. Dlatego też:

 • zawsze działamy szybko i sprawnie,
 • oferujemy darmowy dojazd pod wskazany adres,
 • bez problemu podstawiamy w wybrane przez klienta miejsce lawetę, która ma posłużyć do przetransportowania uszkodzonego pojazdu,
 • wszystkie samochody kupujemy na podstawie umowy kupna-sprzedaży,
 • działamy w pełni legalnie i zgodnie z prawem.

Dodatkowo oferujemy swoim klientom atrakcyjne ceny, które są niezwykle konkurencyjne. Z tego właśnie wynika tak wysoka popularność naszej firmy.

Auto Skup Żukowo

Chętnie kupimy samochód uszkodzony, w złym stanie technicznym lub nawet nienadający się do dalszego użytku. Równie chętnie odkupimy auto sprawne i posiadające lub nieposiadające ubezpieczenie. Dla nas nie ma rzeczy niemożliwych! Prowadzimy skup samochodów na części w Żukowie, dlatego umożliwiamy odzyskanie części z bardzo zniszczonych pojazdów. Zainteresowani współpracą z nami? Zachęcamy do kontaktu z naszą firmą, a przedstawimy Ci atrakcyjną ofertę! Zapraszamy.
Zapraszamy do kontaktu pod numerem telefonu +48 516 204 205

Jakie marki aut kupujemy?

Skupujemy pojazdy następujących marek:
Acura ,Alfa Romeo, Audi, BMW, Chevrolet, Chrysler, Citroen, Dacia, Daewoo, Daf, Daihatsu, Dodge, Fiat, Ford, FSO, Honda, Hyundai, IFA, Isuzu, Iveco, Jaguar, Jeep, Kia, Lancia, Land Rover, Lexus, Lublin, Łada, Mazda, Mercedes, MG, Mini, Mitsubishi, Nissan, Opel, Peugeot, Polonez, Porsche, Renault, Rover, Saab, Seat, Skoda, Smart, Ssang Yong, Subaru, Suzuki, Tatra, Toyota, Volkswagen, Volvo.

Dlaczego warto wybrać nasz skup aut?

 • szybki i darmowy dojazd do klienta
 • odbiór auta z posesji lub parkingu na terenie woj. Pomorskiego
 • płatność gotówką
 • załatwiamy wszystkie formalności
 • odkup aut bez aktualnych badań oraz ubezpieczenia
 • skup aut sprawnych, powypadkowych, sprowadzonych również w wersji angielskiej

Szybki kontakt

Zadzwoń do nas już teraz: +48 516 204 205
Lub użyj formularza kontaktowego.