Skup Aut Nowy Staw

Bardzo serdecznie zapraszamy do zapoznania się z ofertą naszego auto skupu, która jest dedykowana mieszkańcom Nowego Stawu, chcącym pozbyć się zbędnego pojazdu, w zamian zyskując uczciwą gotówkę. Choć skup samochodów za gotówkę w Nowym Stawie jest naszą flagową usługą, to nie jedyną. Wszystkich Państwa zainteresowanych kasacją pojazdów bądź złomowaniem, również serdecznie zachęcamy do skontaktowania się z nami. Czekamy pod numerem telefonu +48 516 204 205, jak również można napisać do nas poprzez umieszczony na stronie formularz kontaktowy. Bez względu na wybraną formę – gwarantujemy szybki czas reakcji na zapytania. Skup pojazdów w Nowym Stawie działa już od 2005 roku, dzięki czemu mamy duże doświadczenie, a nasi pracownicy to prawdziwi fachowcy w tej branży.

Poszerzając temat skupu aut w naszym wykonaniu przede wszystkim warto podkreślić, iż faktycznie każdego rodzaju samochody nas interesują. To nie ma znaczenia czy mowa o starym, ale sprawnym BMW, czy jest to nowy, choć powypadkowy Nissan – zgłosić się można do nas z każdym pojazdem, również tym, który nadaje się jedynie do kasacji. Chętnie skupujemy też pojazdy w wersji angielskiej. Po ustaleniu wszelkich szczegółów nasza ekipa pojawi się w ustalonym miejscu, w wyznaczonym terminie – zapewniając darmowy odbiór skupowanego auta. Posiadamy również lawetę, zatem jeśli pojawi się konieczność skorzystania z niej celem przewiezienia pojazdu do naszego skupu w Nowym Stawie, również i z tym sobie poradzimy. Gwarantujemy skup aut za gotówkę, więc możesz liczyć na szybki zastrzyk pieniędzy po podpisaniu umowy. Nasza oferta skierowana jest dla klientów indywidualnych oraz biznesowych, zależy nam na satysfakcji z każdej współpracy. Skontaktuj się z nami i poznaj naszą ofertę!

skup aut nowy staw

Skup samochodów Nowy Staw

Doskonała jakość obsługi klienta oraz duża otwartość na skupowane modele pojazdów to atuty, które przekonały już niejednego mieszkańca Nowego Stawu do skorzystania z naszej oferty. Jednak nasz skup aut Nowy Staw to znacznie więcej dowodów pro-klienckiej postawy.
Oto dodatkowe powody, dla których warto postawić właśnie na nasz skup w Nowym Stawie:

 • płacimy wyłącznie gotówką po uprzednio zaakceptowanej cenie,
 • skupujemy wszystkie auta – również te sprowadzane w wersji angielskiej,
 • dbamy o płynny przebieg całej transakcji – łącznie z formalnościami,
 • odbierzemy samochód całkowicie za darmo z każdego miejsca na terenie Nowego Stawu,
 • jesteśmy zainteresowani również autami bez ubezpieczenia, czy aktualnych badań.

Auto Skup Nowy Staw

Mamy nadzieję, że wszystkie wymienione wyżej informacje to wystarczający argument, który przekona Państwa do skorzystania właśnie z naszego skupu. W razie jakichkolwiek dodatkowych pytań, warto się z nami skontaktować – jesteśmy do usług, zapraszamy serdecznie Nowy Staw!
Skontaktuj się z nami już teraz: +48 516 204 205

Jakie marki aut kupujemy?

Skupujemy pojazdy następujących marek:
Acura ,Alfa Romeo, Audi, BMW, Chevrolet, Chrysler, Citroen, Dacia, Daewoo, Daf, Daihatsu, Dodge, Fiat, Ford, FSO, Honda, Hyundai, IFA, Isuzu, Iveco, Jaguar, Jeep, Kia, Lancia, Land Rover, Lexus, Lublin, Łada, Mazda, Mercedes, MG, Mini, Mitsubishi, Nissan, Opel, Peugeot, Polonez, Porsche, Renault, Rover, Saab, Seat, Skoda, Smart, Ssang Yong, Subaru, Suzuki, Tatra, Toyota, Volkswagen, Volvo.

Dlaczego warto wybrać nasz skup aut?

 • szybki i darmowy dojazd do klienta
 • odbiór auta z posesji lub parkingu na terenie woj. Pomorskiego
 • płatność gotówką
 • załatwiamy wszystkie formalności
 • odkup aut bez aktualnych badań oraz ubezpieczenia
 • skup aut sprawnych, powypadkowych, sprowadzonych również w wersji angielskiej

Szybki kontakt

Zadzwoń do nas już teraz: +48 516 204 205
Lub użyj formularza kontaktowego.