Skup Aut Chojnice

Wszystkim właścicielom pojazdów z Chojnic oferujemy skup aut za gotówkę na bardzo atrakcyjnych warunkach. Współpraca z naszą firmą to sama przyjemność i masa korzyści! Kupujemy auta różnych marek, a także nie zwracamy uwagi na przebieg i wiek pojazdów. Na podstawie takich aspektów, jak stan techniczny, sprawność czy model dokonujemy właściwej i odpowiedniej wyceny. Do każdego klienta podchodzimy zawsze w sposób indywidualny, a pod uwagę bierzemy wszystkie najważniejsze czynniki, które wpływają na końcową cenę.

Staramy się jednak zadowolić wszystkich klientów, dlatego zawsze oferujemy atrakcyjne i konkurencyjne stawki. Naszą zaletą jest bez wątpienia duże doświadczenie, które zdobywaliśmy na przełomie wielu lat w branży. Wśród oferowanych przez nas usług znajduje się także złomowanie pojazdów oraz ich kasacja. Oferujemy skup aut w Chojnicach, ale podejmujemy współpracę także z klientami z okolicy. Kupujemy samochody różnych producentów takich, jak chociażby Toyota, Audi, BMW, Seat, a także wiele innych. Na podstawie umowy kupna-sprzedaży, odkupujemy różne modele samochodów. Proponowana przez nas oferta jest bardzo atrakcyjna i konkurencyjna.

skup aut chojnice

Skup Samochodów Chojnice

Od wielu lat skupujemy zarówno sprawne, jak i uszkodzone pojazdy od właścicieli prywatnych i firm. Podejmujemy chętnie współpracę z każdym zainteresowanym. Prowadzimy skup aut dostawczych, a także osobowych. Dodatkowo dla nas nie ma rzeczy niemożliwych, dlatego też chętnie kupujemy samochody bez OC i ważnych badań technicznych.

Do atutów firmy należy również:

  • kompleksowa i profesjonalna obsługa,
  • duże doświadczenie i wieloletnia praktyka w branży,
  • szeroki zakres usług,
  • darmowy dojazd do klienta.

Na uwagę zasługuje szczególnie ostatni punkt. Chcąc zaspokoić potrzeby klientów, oferujemy im najlepsze warunki współpracy. Z tego też powodu oferujemy darmowy dojazd w wybrane przez klienta miejsce, z którego mamy odebrać pojazd. Oferujemy również podstawianie pod wskazany adres lawety. Prowadząc skup aut w Chojnicach, chcemy zapewnić wszystkim zainteresowanym z okolicy komfort i spokój.

Auto Skup Chojnice

Wybierając numer 516 204 205, zdobędziecie Państwo niezbędne informacje na temat skupowania przez nas aut. Kontaktując się z naszą firmą, możesz umówić się na spotkanie z jednym z pracowników, podczas którego przedstawiona zostanie ciekawa oferta. Na co dzień prowadzimy skup samochodów na części w Chojnicach, a także całej okolicy. Zapraszamy wszystkich zainteresowanych!

Jakie marki aut kupujemy?

Skupujemy pojazdy następujących marek:
Acura ,Alfa Romeo, Audi, BMW, Chevrolet, Chrysler, Citroen, Dacia, Daewoo, Daf, Daihatsu, Dodge, Fiat, Ford, FSO, Honda, Hyundai, IFA, Isuzu, Iveco, Jaguar, Jeep, Kia, Lancia, Land Rover, Lexus, Lublin, Łada, Mazda, Mercedes, MG, Mini, Mitsubishi, Nissan, Opel, Peugeot, Polonez, Porsche, Renault, Rover, Saab, Seat, Skoda, Smart, Ssang Yong, Subaru, Suzuki, Tatra, Toyota, Volkswagen, Volvo.

Dlaczego warto wybrać nasz skup aut?

  • szybki i darmowy dojazd do klienta
  • odbiór auta z posesji lub parkingu na terenie woj. Pomorskiego
  • płatność gotówką
  • załatwiamy wszystkie formalności
  • odkup aut bez aktualnych badań oraz ubezpieczenia
  • skup aut sprawnych, powypadkowych, sprowadzonych również w wersji angielskiej

Szybki kontakt

Zadzwoń do nas już teraz: +48 516 204 205
Lub użyj formularza kontaktowego.