Skup Aut Nowy Dwór Gdański

Specjalizujemy się głównie w skupowaniu samochodów osobowych i dostawczych, a dodatkowo prowadzimy także skup aut na części w Nowym Dworze Gdańskim. Naszym celem jest spełnianie oczekiwań klientów, którzy są zainteresowani odsprzedaniem nam swojego auta. Wśród naszych klientów mogą znaleźć się zarówno prywatni, jak i biznesowi właściciele dowolnych pojazdów. W celu zagwarantowania najwyższego komfortu i wygody zawsze działamy sprawnie i szybko. Oczywiście wszystko to robimy w sposób legalny i zgodny z prawem.

Skupujemy samochody wszystkich marek, dlatego nieważne czy posiadacie Państwo Audi, Volkswagena, BMW, Seata czy Mercedesa – nam możecie sprzedać każdy model auta. Prowadzimy skup samochodów sprawnych, uszkodzonych, a także przeznaczonych na części. Swoim klientom nie stawiamy żadnych ograniczeń. Co ważne zawsze dojeżdżamy do klienta zupełnie za darmo! Więcej informacji na temat naszej oferty, znajdziecie dzwoniąc na numer 516 204 205. Jeden z pracowników przedstawi Państwu całą ofertę. Oczywiście jej szczegóły poznacie dopiero po wykonaniu przez nas indywidualnej wyceny pojazdu.

skup aut nowy dwór gdański

Skup Samochodów Nowy Dwór Gdański

Naszą zaletą jest to, że oferujemy skup samochodów za gotówkę. W praktyce płacimy, więc pieniądze prosto do rąk klienta. Przyczynia się to do dużej popularności firmy.
Do innych jej atutów należą:

 • kompleksowa obsługa,
 • skup aut uszkodzonych,
 • skup samochodów bez względu na stan techniczny,
 • skup aut bez ważnych badań technicznych lub ubezpieczenia OC,
 • konkurencyjne ceny.

Gwarantujemy swoim klientom pełną satysfakcję i wygodę podczas współpracy. Skup aut Nowy Dwór Gdański to miejsce, w którym każdy zainteresowany może odprzedać swój samochód w zamian za adekwatne pieniądze.

Auto Skup Nowy Dwór Gdański

Swoim klientom oferujemy również skup aut powypadkowych, które mogą nawet nie nadawać się do dalszego użytku. W razie konieczności możemy dojechać w dowolne miejsce własną lawetą. Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą i proponowanymi warunkami współpracy. Wszyscy właściciele pojazdów są u nas mile widziani!

Jakie marki aut kupujemy?

Skupujemy pojazdy następujących marek:
Acura ,Alfa Romeo, Audi, BMW, Chevrolet, Chrysler, Citroen, Dacia, Daewoo, Daf, Daihatsu, Dodge, Fiat, Ford, FSO, Honda, Hyundai, IFA, Isuzu, Iveco, Jaguar, Jeep, Kia, Lancia, Land Rover, Lexus, Lublin, Łada, Mazda, Mercedes, MG, Mini, Mitsubishi, Nissan, Opel, Peugeot, Polonez, Porsche, Renault, Rover, Saab, Seat, Skoda, Smart, Ssang Yong, Subaru, Suzuki, Tatra, Toyota, Volkswagen, Volvo.

Dlaczego warto wybrać nasz skup aut?

 • szybki i darmowy dojazd do klienta
 • odbiór auta z posesji lub parkingu na terenie woj. Pomorskiego
 • płatność gotówką
 • załatwiamy wszystkie formalności
 • odkup aut bez aktualnych badań oraz ubezpieczenia
 • skup aut sprawnych, powypadkowych, sprowadzonych również w wersji angielskiej

Szybki kontakt

Zadzwoń do nas już teraz: +48 516 204 205
Lub użyj formularza kontaktowego.