Skup aut Sopot

Skupowanie aut to usługa, która oferowana jest przez naszą firmę. Prowadzimy skup aut w Sopocie, a także całej okolicy. Jako profesjonalna firma zawsze stawiamy na pierwszym miejscu zadowolenie i dobro wszystkich klientów. Dlatego właśnie oferujemy najlepsze ceny i skupujemy niemalże wszystkie pojazd. Dla nas nie ma znaczenia, jakie auto Państwo posiadacie. Może to być pojazd bez ważnego badania technicznego, bez ubezpieczenia OC lub całkowicie niesprawny. My chętnie je od Państwa odkupimy, dając w zamian rozsądne pieniądze! Zawsze wykonujemy indywidualną wycenę pojazdu, co daje nam możliwość zaoferowania godnej stawki. Prowadzimy także skup aut na części na terenie Sopotu.

skup aut Sopot

skup aut za gotówkę Sopot

Jesteś zainteresowany współpracą z nami? Skontaktuj się z nami telefonicznie! Nasz numer to 516 204 205 – nasi pracownicy czekają, by odpowiedzieć na Twoje pytania! Już podczas jednej rozmowy dowiesz się niezbędnych informacji, a także poznasz proponowaną ofertę. Wystarczy, że przedstawisz nam swoje oczekiwania. Oferujemy darmowy dojazd do klienta, a także transport pojazdu lawetą.

Skup Samochodów Sopot

Nasza firma wyróżnia się:

  • dużym doświadczeniem, które zdobywane było przez nas podczas wielu lat pracy w tej branży,
  • oferowaniem niezwykle atrakcyjnych i konkurencyjnych stawek,
  • kompleksową obsługą,
  • profesjonalizmem.

Oferujemy swoim klientom skup samochodów za gotówkę w Sopocie. Płacimy zawsze gotówkę do ręki. Działamy sprawnie, szybko i w pełni legalnie. To wszystko sprawia, że jesteśmy jedną z najlepszych firm w okolicy. Skupujemy chętnie samochody różnych marek, wśród których są modele samochodów marki BMW, Toyota, Audi i wiele innych. Oferujemy skup aut Sopot, a także darmowy dojazd do klienta i przejrzyste warunki współpracy.

Auto Skup Sopot

Oprócz skupowania samochodów zajmujemy się także ich złomowaniem i kasacją. Prowadzimy skup samochodów powypadkowych, a dodatkowo dla nas nie ma znaczenia, w jakim stanie technicznym znajduje się pojazd. Kupujemy chętnie zarówno samochody sprawne, jak i uszkodzone. Oferujemy skup samochodów osobowych w Sopocie i całej okolicy. Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą i nawiązywania z nami kontaktu.

Zadzwoń i zapytaj o cenę Twojego pojazdu +48 516 204 205

Jakie marki aut kupujemy?

Skupujemy pojazdy następujących marek:
Acura ,Alfa Romeo, Audi, BMW, Chevrolet, Chrysler, Citroen, Dacia, Daewoo, Daf, Daihatsu, Dodge, Fiat, Ford, FSO, Honda, Hyundai, IFA, Isuzu, Iveco, Jaguar, Jeep, Kia, Lancia, Land Rover, Lexus, Lublin, Łada, Mazda, Mercedes, MG, Mini, Mitsubishi, Nissan, Opel, Peugeot, Polonez, Porsche, Renault, Rover, Saab, Seat, Skoda, Smart, Ssang Yong, Subaru, Suzuki, Tatra, Toyota, Volkswagen, Volvo.

Dlaczego warto wybrać nasz skup aut?

  • szybki i darmowy dojazd do klienta
  • odbiór auta z posesji lub parkingu na terenie woj. Pomorskiego
  • płatność gotówką
  • załatwiamy wszystkie formalności
  • odkup aut bez aktualnych badań oraz ubezpieczenia
  • skup aut sprawnych, powypadkowych, sprowadzonych również w wersji angielskiej

Szybki kontakt

Zadzwoń do nas już teraz: +48 516 204 205
Lub użyj formularza kontaktowego.