Nasza firma chętnie skupuje samochody różnych marek na terenie Prabut, a do jej zalet z pewnością należy rzetelność i profesjonalizm. Oferujemy skup aut w Prabutach, a naszymi klientami mogą być zarówno osoby prywatne, jak i firmy. Zapraszamy do współpracy wszystkich zainteresowanych sprzedażą samochodu. Co ważne dla nas nie ma znaczenia wiek lub marka samochodu. Chętnie kupimy każde auto – nawet bez ważnego badania technicznego. Nie zwracamy uwagi również na przebieg pojazdów. Dla nas najbardziej liczy się zadowolenie klienta, dlatego oferując skup samochodów w Prabutach, dajemy w zamian atrakcyjne pieniądze. Podpisując umowę z klientem, działamy na zasadzie kupna-sprzedaży, dlatego cała transakcja przebiega szybko i jest legalna.

Dla wielu klientów liczy się szybki zysk, dlatego warto zaznaczyć, że zawsze płacimy gotówką. Naszym celem jest bowiem zaspokojenie potrzeb i oczekiwań klientów. Doskonale zdajemy sobie sprawę z tego, że pieniądze grają dużą rolę dla większości klientów, stąd też płacimy gotówkę do ręki podczas podpisywania umowy. Oferowane stawki są bardzo konkurencyjne. Zachęcamy do zapoznania się z pełną ofertą.

skup aut prabuty

Skup Samochodów Prabuty

Prowadząc skup aut Prabuty, pragniemy zapewnić naszym klientom pełną wygodę i satysfakcję. Z tego powodu oferujemy kompleksową obsługę, w skład której wchodzi między innymi:

 • załatwianie niezbędnych formalności,
 • wypełnianie dokumentów,
 • sporządzanie umowy kupna-sprzedaży,
 • organizacja dojazdu do klienta,
 • dojazd lawetą pod wskazany adres.

Oprócz skupowania samochodów zajmujemy się także ich kasacją oraz złomowaniem. Kupujemy auta różnych marek, które mogą wykazywać zróżnicowane stopnie sprawności. Dla nas nie ma bowiem znaczenia czy samochód jest sprawny, czy też nie. Oferujemy skup aut powypadkowych w Prabutach, a dodatkowo chętnie kupujemy samochody, które nie nadają się już do użytkowania. Jesteśmy otwarci na każdą propozycję, dlatego zapraszamy do kontaktu. Dzwoniąc na numer 516 204 205, można dowiedzieć się znacznie więcej szczegółów i informacji.

Auto Skup Prabuty

Prowadzimy od wielu lat firmę, dlatego możemy nazwać się bez przeszkód profesjonalistami i ekspertami w swoim fachu. Oferujemy korzystną usługę, jaką jest skup samochodów za gotówkę w Prabutach. Naszym atutem jest wielka konkurencyjność. Nie ograniczamy się jednak do kupowania sprawnych aut, ale oferujemy także skup samochodów na części. W tym przypadku również gwarantujemy konkurencyjne ceny. Zachęcamy do zapoznania się z pełną ofertą i nawiązywania z nami kontaktu. Zawsze wykonujemy indywidualne wyceny aut.

Telefon kontaktowy: +48 516 204 205

Jakie marki aut kupujemy?

Skupujemy pojazdy następujących marek:
Acura ,Alfa Romeo, Audi, BMW, Chevrolet, Chrysler, Citroen, Dacia, Daewoo, Daf, Daihatsu, Dodge, Fiat, Ford, FSO, Honda, Hyundai, IFA, Isuzu, Iveco, Jaguar, Jeep, Kia, Lancia, Land Rover, Lexus, Lublin, Łada, Mazda, Mercedes, MG, Mini, Mitsubishi, Nissan, Opel, Peugeot, Polonez, Porsche, Renault, Rover, Saab, Seat, Skoda, Smart, Ssang Yong, Subaru, Suzuki, Tatra, Toyota, Volkswagen, Volvo.

Dlaczego warto wybrać nasz skup aut?

 • szybki i darmowy dojazd do klienta
 • odbiór auta z posesji lub parkingu na terenie woj. Pomorskiego
 • płatność gotówką
 • załatwiamy wszystkie formalności
 • odkup aut bez aktualnych badań oraz ubezpieczenia
 • skup aut sprawnych, powypadkowych, sprowadzonych również w wersji angielskiej

Szybki kontakt

Zadzwoń do nas już teraz: +48 516 204 205
Lub użyj formularza kontaktowego.