Nasza firma oferuje usługę, jaką jest skup samochodów, ich kasacja i złomowanie. Swoją ofertę kierujemy do wszystkich mieszkańców Tczewa i okolic. Warto zaznaczyć, że skupowane przez nas pojazdy nie muszą posiadać żadnych dokumentów! Nie wymagamy bowiem, by pojazd posiadał ważne badanie techniczne lub OC. Od lat prowadzimy skup samochodów Tczew, dzięki czemu możemy poszczycić się bardzo dużym doświadczeniem w tej branży. Spora wiedza pozwala nam wykonywać swoje obowiązki na wysokim poziomie. Swoim klientom oferujemy kompleksową obsługę i bardzo atrakcyjne i konkurencyjne ceny. Zawsze współpracujemy w ramach umowy kupna-sprzedaży. Chętnie skupujemy auta dostawcze i osobowe, niezależnie od ich stanu technicznego. Największym atutem naszego skupu samochodów Tczew jest doświadczenie i postawa pro-kliencka!

Klienci, którzy podejmą z nami współpracę, zyskają nie tylko konkurencyjną zapłatę, ale również pozbędą się niepotrzebnego pojazdu w sposób bezpieczny i zgodny z prawem. Skupujemy nie tylko samochody sprawne lub uszkodzone, ale także oferujemy skup samochodów powypadkowych. Nigdy nie obchodzi nas stopień uszkodzenia, wiek i przebieg pojazdu lub też jego model i marka. Skupujemy wszystkie auta bez względu na ich stan i sprawność. Takie czynniki jak wiek, przebieg, a także marka pojazdu pozwalają nam każdorazowo dokonywać indywidualnej wyceny samochodu. Za darmo dojedziemy pod wskazany adres i przedstawimy naszą ofertę. Nawet, jeśli nie uda nam się nawiązać współpracy, to nie poniesiesz żadnych kosztów! Transakcje z nami są zawsze przejrzyste i bezpieczne. U nas możesz liczyć na profesjonalną obsługę, niezależnie czy jesteś klientem indywidualnym, czy biznesowym. Nie czekaj, skontaktuj się z nami i poznaj ofertę!

skup aut tczew

Skup Samochodów Tczew

W firmie zatrudniamy jedynie rzetelnych i solidnych pracowników, którzy posiadają dużą wiedzę branżową. Dzięki takiej ekipie profesjonalistów możemy zagwarantować swoim klientom najlepsze warunki współpracy. Na co dzień prowadzimy w Tczewie skup aut osobowych, a wśród naszych klientów są nie tylko osoby indywidualne, ale także firmy. Chętnie podejmujemy współpracę z wszystkimi zainteresowanymi sprzedażą samochodu. Skupujemy samochody różnych marek za gotówkę, a dodatkowo oferujemy darmowy dojazd do klienta. Problemem nie jest dla nas również odstawienie pod wskazany adres lawety. Zawsze działamy sprawnie i szybko, z zachowaniem najważniejszych zasad bezpieczeństwa. W celu zagwarantowania klientom pełnego komfortu i wygody, samodzielnie dopełniamy wszelkich niezbędnych formalności.

Auto Skup Tczew

Jeśli zastanawiasz się jakie auta skupujemy, to koniecznie skontaktuj się z nami! Zrobisz to poprzez wizytę w firmie, e-mail lub telefon – dzwoniąc na numer 516 204 205. Chętnie odpowiadamy na wszystkie pytania i dzielimy się osobistymi doświadczeniami i wiedzą.

Skupujemy samochody:

 • sprawne,
 • uszkodzone,
 • na części,
 • bez badań technicznych,
 • bez ważnego ubezpieczenia OC.

Jakie marki aut kupujemy?

Skupujemy pojazdy następujących marek:
Acura ,Alfa Romeo, Audi, BMW, Chevrolet, Chrysler, Citroen, Dacia, Daewoo, Daf, Daihatsu, Dodge, Fiat, Ford, FSO, Honda, Hyundai, IFA, Isuzu, Iveco, Jaguar, Jeep, Kia, Lancia, Land Rover, Lexus, Lublin, Łada, Mazda, Mercedes, MG, Mini, Mitsubishi, Nissan, Opel, Peugeot, Polonez, Porsche, Renault, Rover, Saab, Seat, Skoda, Smart, Ssang Yong, Subaru, Suzuki, Tatra, Toyota, Volkswagen, Volvo.

Dlaczego warto wybrać nasz skup aut?

 • szybki i darmowy dojazd do klienta
 • odbiór auta z posesji lub parkingu na terenie woj. Pomorskiego
 • płatność gotówką
 • załatwiamy wszystkie formalności
 • odkup aut bez aktualnych badań oraz ubezpieczenia
 • skup aut sprawnych, powypadkowych, sprowadzonych również w wersji angielskiej

Szybki kontakt

Zadzwoń do nas już teraz: +48 516 204 205
Lub użyj formularza kontaktowego.