Firma, którą prowadzimy, zajmuje się głównie skupowaniem samochodów różnych marek. Auto skup Rumia to miejsce, w którym każdy klient chcący sprzedać swój samochód, może uzyskać pomoc, rozwiązanie i wiele korzyści. Naszą zaletą są bowiem konkurencyjne ceny. Skupujemy samochody różnych producentów, a dodatkowo nie ma dla nas znaczenia wiek auta i jego przebieg. Kupujemy niemalże wszystkie samochody. Wśród nich są pojazdy w lepszym i gorszym stanie – tak naprawdę stan techniczny samochodu nie ma dla nas większego znaczenia. Prowadzimy również skup aut na części w Rumii, co daje klientom możliwość pozbycia się uszkodzonego pojazdu i odzyskania z niego części. W zakresie naszych usług jest też skup aut na złom i kasacja samochodów. Do klienta dojeżdżamy szybko i za darmo, a na miejscu sporządzamy atrakcyjną wycenę pojazdu. W razie potrzeby mamy do dyspozycji również lawetę.

Skup samochodów – Rumia i okolice. Samochody, które są przez nas chętnie kupowane, to nie tylko sprawne modele. Kupujemy także nienadające się do dalszego użytkowania auta. Naszym celem jest bowiem zaspokojenie potrzeb klientów. Nie musisz przejmować się ubezpieczeniem OC pojazdu lub jego aktualnymi badaniami, dla nas nie jest to istotne. Zapewniamy pełną opiekę profesjonalisty oraz dopełnienie wszelkiej dokumentacji. Kto może nawiązać z nami współpracę? Każdy! Chętnie współpracujemy zarówno z klientami indywidualnymi, jak i firmami. Naszą zaletą jest pełen profesjonalizm i duże doświadczenie, które uzyskaliśmy podczas wielu lat pracy w tej branży. Chcesz dowiedzieć się więcej? Postaw na fachowe doradztwo i zadzwoń na numer 516 204 205! Rzetelny pracownik odpowie na wszystkie Twoje pytania!

skup aut rumia

Skup Samochodów Rumia

Chcąc zadbać o potrzeby klientów, oferujemy im skup aut za gotówkę. W praktyce płacimy, więc pieniądze do ręki, a to pozwala klientom cieszyć się komfortem i wygodą. Wszystkie transakcje przebiegają na podstawie umowy kupna-sprzedaży, dlatego są w pełni legalne i bezpieczne. Nasze ceny są konkurencyjne i atrakcyjne.

Wyceniając dany pojazd, bierzemy pod uwagę takie czynniki jak:

  • przebieg pojazdu,
  • markę samochodu i jego model,
  • rok produkcji auta,
  • stan techniczny i sprawność pojazdu.

Każdorazowo dokonujemy indywidualnej wyceny pojazdów. Nie odrzucamy jednak żadnych aut, a wręcz odwrotnie – chętnie kupujemy wszystkie samochody! Dla nas nie ma znaczenia, ile lat ma Twój samochód lub czy jest on sprawny! Po jego wycenie zapewniamy darmowy dojazd i szybką transakcję! Oferujemy skup aut Rumia wszystkim zainteresowanym z miasteczka i okolicy. Zapewniamy zawsze kompleksową obsługę i dopełniamy wszelkich formalności.

Auto Skup Rumia

Nasza firma oferuje skup samochodów powypadkowych na terenie Rumi. Skupujemy samochody osobowe oraz dostawcze wszystkich marek. Nie stawiamy w tym zakresie żadnych ograniczeń. To właśnie my gwarantujemy najlepsze stawki! Dodatkowo zawsze płacimy gotówką! Zachęcamy do wykonania telefony lub kontaktu droga elektroniczną, by dowiedzieć się więcej! Zapraszamy.

W celu wyceny pojazdu prosimy o kontakt pod numerem +48 516 204 205

Jakie marki aut kupujemy?

Skupujemy pojazdy następujących marek:
Acura ,Alfa Romeo, Audi, BMW, Chevrolet, Chrysler, Citroen, Dacia, Daewoo, Daf, Daihatsu, Dodge, Fiat, Ford, FSO, Honda, Hyundai, IFA, Isuzu, Iveco, Jaguar, Jeep, Kia, Lancia, Land Rover, Lexus, Lublin, Łada, Mazda, Mercedes, MG, Mini, Mitsubishi, Nissan, Opel, Peugeot, Polonez, Porsche, Renault, Rover, Saab, Seat, Skoda, Smart, Ssang Yong, Subaru, Suzuki, Tatra, Toyota, Volkswagen, Volvo.

Dlaczego warto wybrać nasz skup aut?

  • szybki i darmowy dojazd do klienta
  • odbiór auta z posesji lub parkingu na terenie woj. Pomorskiego
  • płatność gotówką
  • załatwiamy wszystkie formalności
  • odkup aut bez aktualnych badań oraz ubezpieczenia
  • skup aut sprawnych, powypadkowych, sprowadzonych również w wersji angielskiej

Szybki kontakt

Zadzwoń do nas już teraz: +48 516 204 205
Lub użyj formularza kontaktowego.