Sprzedaż samochodu nie zawsze jest łatwym zadaniem. Trudności pojawiają się głównie wtedy, gdy samochód jest powypadkowy lub nadaje się już tylko do kasacji. Co zrobić z takim autem? Czy jest sens, żeby zalegało w garażu albo zajmowało miejsce na posesji? W takich sytuacjach proponujemy skontaktować się z naszym skupem aut w Gdyni. Chętnie skupujemy pojazdy na części, na złom oraz w pełni sprawne. Stan techniczny samochodu nie ma dla nas większego znaczenia, przedstawimy korzystną wycenę każdego pojazdu.

Z przyjemnością odkupujemy wszystkie samochody w Gdyni i okolicach. Prowadzimy skup samochodów od lat i możemy pochwalić się bogatym doświadczeniem. Skupujemy pojazdy niezależnie od ich stanu technicznego, sprawności, wieku oraz marki. Swoją ofertę kierujemy zarówno do osób prywatnych, jak i większych firm. Profesjonalnie wyceniamy samochody i płacimy gotówką. Serdecznie zapraszamy do kontaktu z naszymi doświadczonymi pracownikami pod numerem telefonu 516 204 205. Każdy pojazd można do nas dostarczyć. Zapewniamy również opcję dojazdu pod wskazany przez klienta adres – całkowicie za darmo. Auta niesprawne, nadające się do kasacji sami odbieramy swoją lawetą. Nasz skup aut Gdynia dokona wszelkich formalności i maksymalnie skróci czas transakcji. Odkupując Państwa samochód, zawsze sporządzamy umowę kupna-sprzedaży. Jesteśmy szybcy i profesjonalni – nie interesuje nas ubezpieczenie samochodu ani jego aktualne badania techniczne. Kupujemy wszystkie modele, również sprowadzane samochody w wersji angielskiej. Gwarantujemy zawsze rzetelną wycenę i doskonałe warunki cenowe.

Skup aut Gdynia

Skup samochodów Gdynia

Prowadzimy skup aut powypadkowych i sprawnych na terenie całej Gdyni. Sami dojeżdżamy do klienta za darmo i profesjonalnie wyceniamy samochód. Więcej płacimy za kilkuletnie i sprawne pojazdy! Skupujemy różne marki, na przykład Toyota, Renault, Audi, Nissan, czy Mercedes. Dostępna jest również u nas kasacja samochodów oraz ich złomowanie. Kupujemy auta na części. Posiadamy własną lawetę, którą możemy przewozić samochody nienadające się już do poruszania po drogach lub po wypadku/stłuczce. Wystarczy skontaktować się z naszymi pracownikami i umówić na odbiór w wybranym terminie i dogodnej dla Państwa lokalizacji.

Auto Skup Gdynia

Możemy pochwalić się wieloma zadowolonymi klientami, od których kupiliśmy ich stare samochody. Profesjonalnie podchodzimy do każdej wyceny i dokładamy wszelkich starań, aby zminimalizować ilość formalności.

Nasz skup aut:

  • płaci gotówką od ręki,
  • samodzielnie odbiera samochody,
  • odkupuje pojazdy bez aktualnych badań i ubezpieczenia,
  • oferuje najlepsze ceny na rynku.

Serdecznie zachęcamy do kontaktu z naszą firmą, niezależnie od marki posiadanego przez Państwa pojazdu oraz jego stanu. Jesteśmy zainteresowani odkupieniem różnych modeli na terenie Gdyni i jej okolic. Transakcja przebiega zawsze sprawnie, legalnie i z korzyścią dla obu stron. Zapraszamy do skorzystania z naszych profesjonalnych usług i kontaktu pod numerem 516 204 205 w celu omówienia szczegółów.

Zapraszamy do kontaktu 516 204 205 lub za pomocą formularza.

Jakie marki aut kupujemy?

Skupujemy pojazdy następujących marek:
Acura ,Alfa Romeo, Audi, BMW, Chevrolet, Chrysler, Citroen, Dacia, Daewoo, Daf, Daihatsu, Dodge, Fiat, Ford, FSO, Honda, Hyundai, IFA, Isuzu, Iveco, Jaguar, Jeep, Kia, Lancia, Land Rover, Lexus, Lublin, Łada, Mazda, Mercedes, MG, Mini, Mitsubishi, Nissan, Opel, Peugeot, Polonez, Porsche, Renault, Rover, Saab, Seat, Skoda, Smart, Ssang Yong, Subaru, Suzuki, Tatra, Toyota, Volkswagen, Volvo.

Dlaczego warto wybrać nasz skup aut?

  • szybki i darmowy dojazd do klienta
  • odbiór auta z posesji lub parkingu na terenie woj. Pomorskiego
  • płatność gotówką
  • załatwiamy wszystkie formalności
  • odkup aut bez aktualnych badań oraz ubezpieczenia
  • skup aut sprawnych, powypadkowych, sprowadzonych również w wersji angielskiej

Szybki kontakt

Zadzwoń do nas już teraz: +48 516 204 205
Lub użyj formularza kontaktowego.