Skup Aut Kościerzyna

Nasz auto skup w Kościerzynie cieszy się bardzo dużą popularnością i nie jest to przypadek. Od lat staramy się zapewnić osobom zainteresowanym skupem samochodów możliwie jak najprzyjemniejszy i najbardziej uproszczony sposób przeprowadzenia całej transakcji, zarówno jeśli chodzi o auta sprawne, jak również te uszkodzone i niezdatne do jazdy. Jednak skup samochodów to zaproszenie do bardziej szerokich możliwości naszej firmy, które zapewniają dostęp także do złomowania i kasacji pojazdów na terenie Kościerzyny. Wszystko bez zbędnych formalności, w szybkim czasie i realizowane nie tylko przez profesjonalny, ale też bardzo miły zespół – z indywidualnym podejściem do każdego klienta. Nasze dodatkowe atuty to darmowy dojazd do klienta (również z lawetą, jeśli to wymagane) oraz uczciwa wycena, a po jej zaakceptowaniu – gotówka prosto do ręki. Skup aut, czy złomowanie po prostu nie mogą być już mniej skomplikowane, zachęcamy więc do skorzystania właśnie z naszej oferty.

Co NIE stanowi dla nas problemu? Wysoki przebieg auta, marka i model samochodu, jego stan techniczny, rocznik, brak ubezpieczenia, brak aktualnych badań technicznych, auta powypadkowe, samochody w wersji angielskiej, pojazdy do kasacji. Nie ma takich wyzwań, z którymi byśmy sobie nie poradzili. Dojedziemy do klienta pod dowolny adres, przygotujemy ofertę dla każdego pojazdu, zapewnimy satysfakcję ze współpracy każdemu klientowi. Gwarancja świetnej oferty, to właśnie nasz skup samochodów.

skup aut kościerzyna

Auto Skup Kościerzyna

Czym jeszcze się wyróżniamy?

 • Skupujemy auta bez ubezpieczenia, czy aktualnych badań.
 • Odbieramy pojazd za darmo z dowolnego miejsca w Kościerzynie.
 • Skupujemy również samochody sprowadzane z Anglii.
 • Dbamy o wszystkie związane ze skupem dokumenty i formalności.
 • Gwarantujemy uczciwą sumę wypłacaną w gotówce.

Nasz skup samochodów w Kościerzynie jest ofertą, na którą warto zwrócić uwagę. Jeśli chcą Państwo dowiedzieć się więcej, bądź też już teraz chcą Państwo umówić się z nami na darmowy odbiór pojazdu na tym obszarze – prosimy o kontakt.
Jesteśmy do dyspozycji pod numerem telefonu +48 516 204 205, ale można też napisać do nas przy użyciu dostępnego na stronie formularza kontaktowego. Serdecznie zapraszamy – gotowi do udzielenia wszelkich odpowiedzi.
Zadzwoń teraz + 48 516 204 205

Jakie marki aut kupujemy?

Skupujemy pojazdy następujących marek:
Acura ,Alfa Romeo, Audi, BMW, Chevrolet, Chrysler, Citroen, Dacia, Daewoo, Daf, Daihatsu, Dodge, Fiat, Ford, FSO, Honda, Hyundai, IFA, Isuzu, Iveco, Jaguar, Jeep, Kia, Lancia, Land Rover, Lexus, Lublin, Łada, Mazda, Mercedes, MG, Mini, Mitsubishi, Nissan, Opel, Peugeot, Polonez, Porsche, Renault, Rover, Saab, Seat, Skoda, Smart, Ssang Yong, Subaru, Suzuki, Tatra, Toyota, Volkswagen, Volvo.

Dlaczego warto wybrać nasz skup aut?

 • szybki i darmowy dojazd do klienta
 • odbiór auta z posesji lub parkingu na terenie woj. Pomorskiego
 • płatność gotówką
 • załatwiamy wszystkie formalności
 • odkup aut bez aktualnych badań oraz ubezpieczenia
 • skup aut sprawnych, powypadkowych, sprowadzonych również w wersji angielskiej

Szybki kontakt

Zadzwoń do nas już teraz: +48 516 204 205
Lub użyj formularza kontaktowego.