Skup aut Kościerzyna

Nasz auto skup w Kościerzynie cieszy się bardzo dużą popularnością i nie jest to przypadkiem. Od lat staramy się zapewnić osobom zainteresowanym skupem samochodów zapewnić możliwie jak najprzyjemniejszy i najbardziej uproszczony sposób przeprowadzenia całej transakcji, zarówno jeśli chodzi o auta sprawne, jak również te uszkodzone i niezdatne do jazdy.

skup aut Kościerzyna

skup aut za gotówkę Kościerzyna

Jednak skup samochodów to zaproszenie do bardziej szerokich możliwości naszej firmy, które zapewniają dostęp także do złomowania i kasacji pojazdów na terenie Kościerzyna. Wszystko bez zbędnych formalności, w szybkim czasie i realizowany nie tylko przez profesjonalny, ale też bardzo miły zespół – z indywidualnym podejściem do każdego klienta. Nasze dodatkowe atuty to darmowy dojazd do klienta (również z lawetą, jeśli to wymagane) oraz uczciwa wycena, a po jej zaakceptowaniu – gotówka prosto do ręki. Skup aut, czy złomowanie po prostu nie mogą być już mniej skomplikowane, zachęcamy więc do skorzystania właśnie z naszej oferty.

Skup samochodów Kościerzyna

Jedną z najważniejszych cech, którą może się pochwalić nasz skup aut na części i w całości na pewno jest fakt, iż nie narzucamy żadnych ograniczeń, jeśli chodzi o markę, stan, czy też rocznik pojazdu. Jeśli mieszkają Państwo w Kościerzynie i chcą się Państwo pozbyć jakiegokolwiek pojazdu – to bez względu na to, czy jest to osobowe BMW w stanie idealnym, czy powypadkowy Nissan, bądź też dowolny pojazd dostawczy – jesteśmy do dyspozycji!

Auto Skup Kościerzyna

Czym jeszcze się wyróżniamy?

 • Skupujemy auta bez ubezpieczenia, czy aktualnych badań.
 • Odbieramy pojazd za darmo z dowolnego miejsca w Kościerzynie.
 • Skupujemy również samochody sprowadzane z Anglii.
 • Dbamy o wszystkie związane ze skupem dokumenty i formalności.
 • Gwarantujemy uczciwą sumę wypłacaną w gotówce.

Nasz skup samochodów w Kościerzynie jest ofertą, na którą warto zwrócić uwagę. Jeśli chcą Państwo dowiedzieć się więcej, bądź też już teraz chcą Państwo umówić się z nami na darmowy odbiór pojazdu na tym obszarze – prosimy o kontakt.
Jesteśmy do dyspozycji pod numerem telefonu +48 516 204 205, ale można też napisać do nas przy użyciu dostępnego na stronie formularza kontaktowego. Serdecznie zapraszamy – gotowi do udzielenia wszelkich odpowiedzi.
Zadzwoń teraz + 48 516 204 205

Jakie marki aut kupujemy?

Skupujemy pojazdy następujących marek:
Acura ,Alfa Romeo, Audi, BMW, Chevrolet, Chrysler, Citroen, Dacia, Daewoo, Daf, Daihatsu, Dodge, Fiat, Ford, FSO, Honda, Hyundai, IFA, Isuzu, Iveco, Jaguar, Jeep, Kia, Lancia, Land Rover, Lexus, Lublin, Łada, Mazda, Mercedes, MG, Mini, Mitsubishi, Nissan, Opel, Peugeot, Polonez, Porsche, Renault, Rover, Saab, Seat, Skoda, Smart, Ssang Yong, Subaru, Suzuki, Tatra, Toyota, Volkswagen, Volvo.

Dlaczego warto wybrać nasz skup aut?

 • szybki i darmowy dojazd do klienta
 • odbiór auta z posesji lub parkingu na terenie woj. Pomorskiego
 • płatność gotówką
 • załatwiamy wszystkie formalności
 • odkup aut bez aktualnych badań oraz ubezpieczenia
 • skup aut sprawnych, powypadkowych, sprowadzonych również w wersji angielskiej

Szybki kontakt

Zadzwoń do nas już teraz: +48 516 204 205
Lub użyj formularza kontaktowego.