Gdy pojawia się potrzeba szybkiego i zyskownego pozbycia się zbędnego pojazdu – nie ma lepszego miejsca do realizacji takich planów, aniżeli nasz skup aut w Pucku. Jako profesjonaliści działający w tej branży od lat, dobrze wiemy co robić, by cały proces był możliwie jak najprostszy i najsprawniejszy. Równie dobrze radzimy sobie jeśli chodzi o złomowanie i kasację pojazdów, ale to skupowanie wszelkiej maści samochodów w Pucku jest naszą domeną. Twój samochód ma duży przebieg? Nie szkodzi! Masz Nissana po wypadku? Sprzedaj go! Twoje auto nadaje się tylko na złom? Zadzwoń na nasz skup samochodów i poznaj atrakcyjną ofertę!

Najważniejszą informacją jest to, że interesuje nas niemal każdy samochód. Nieważne jakiej jest marki, czy jeździ, czy już dawno nie. Nie ma też znaczenia ważność jego przeglądu, czy brak OC – dla nas każdy samochód jest wart uwagi, aby się o tym przekonać najlepiej zadzwonić pod numer +48 516 204 205, gdzie za pośrednictwem rozmowy telefonicznej udzielimy wszelkich niezbędnych informacji. Możesz mieć pewność, że telefon odbierze specjalista w tej branży. Skupujemy auta na podstawie umowy kupna-sprzedaży. Interesują nas zarówno auta dostawcze, jak i osobowe każdej marki i każdego modelu. Chętnie współpracujemy z klientami biznesowymi i indywidualnymi, do każdego podchodzimy w pełni profesjonalnie.

skup aut puck

Skup samochodów Puck

Audi, Citroen czy Mercedes – te wszystkie i każda inna marka są obiektem naszego zainteresowania. Poza tym działamy prężnie również jako skup aut dostawczych w Pucku, zatem jeśli ten typ pojazdów to Państwa propozycja dla nas – również serdecznie zapraszamy do kontaktu, jeśli nie przez wskazany wyżej numer telefonu – to poprzez formularz kontaktowy.
Co jeszcze wyróżnia nasz skup samochodów w Pucku na tle innych?

  • wszystkie formalności leżą po naszej stronie,
  • zapewniamy odbiór samochodu z wyznaczonego na terenie Pucka miejsca,
  • transport skupowanego samochodu jest całkowicie darmowy,
  • po zaakceptowanej cenie – płacimy gotówką od ręki.

Auto Skup Puck

Raz jeszcze dodamy, że interesuje nas odkup aut również bez aktualnych badań oraz ubezpieczenia. Można się do nas zgłosić zarówno celem sprzedaży samochodów sprawnych, powypadkowych, a nawet tych, które zostały sprowadzone w wersji angielskiej. Jesteśmy otwarci na potrzeby naszych klientów z Pucka – stąd tak duża elastyczność i różnorodność naszej oferty. Jeśli będą chcieli Państwo dowiedzieć się czegoś więcej – jesteśmy do dyspozycji, z c chęcią odpowiemy na każde pytania dotyczące naszego skupu.

Jakie marki aut kupujemy?

Skupujemy pojazdy następujących marek:
Acura ,Alfa Romeo, Audi, BMW, Chevrolet, Chrysler, Citroen, Dacia, Daewoo, Daf, Daihatsu, Dodge, Fiat, Ford, FSO, Honda, Hyundai, IFA, Isuzu, Iveco, Jaguar, Jeep, Kia, Lancia, Land Rover, Lexus, Lublin, Łada, Mazda, Mercedes, MG, Mini, Mitsubishi, Nissan, Opel, Peugeot, Polonez, Porsche, Renault, Rover, Saab, Seat, Skoda, Smart, Ssang Yong, Subaru, Suzuki, Tatra, Toyota, Volkswagen, Volvo.

Dlaczego warto wybrać nasz skup aut?

  • szybki i darmowy dojazd do klienta
  • odbiór auta z posesji lub parkingu na terenie woj. Pomorskiego
  • płatność gotówką
  • załatwiamy wszystkie formalności
  • odkup aut bez aktualnych badań oraz ubezpieczenia
  • skup aut sprawnych, powypadkowych, sprowadzonych również w wersji angielskiej

Szybki kontakt

Zadzwoń do nas już teraz: +48 516 204 205
Lub użyj formularza kontaktowego.