Nasza firma oferuje wszystkim zainteresowanym skup samochodów osobowych na terenie Miastka. Dodatkowo skupujemy także chętnie samochody dostawcze. Tak naprawdę nie interesuje nas przebieg pojazdu lub rok jego produkcji. Nie jest również istotne czy pojazd posiada ważne badanie techniczne. Wybierz nasz skup samochodów, a na pewno będziesz zadowolony z naszych usług. Zajmujemy się skupowaniem aut wszystkich marek i rodzajów. Dla nas nie ma żadnych ograniczeń, dlatego chętnie zapraszamy każdego zainteresowanego do współpracy! Co ważne – płacimy gotówką do ręki! Jest to nie lada korzyść dla każdego, kto potrzebuje szybkiego zastrzyku pieniędzy. Prowadzimy również skup aut powypadkowych i uszkodzonych. Jeżeli chcesz odsprzedać nam swoje auto – skontaktuj się z nami, wybierając numer 516 204 205. Pod tym numerem czekają na Ciebie nasi specjaliści, którzy posiadają wieloletnie doświadczenie w tej branży. Możesz więc liczyć na doskonałą obsługę i gwarancję jakości.

Podczas jednej rozmowy dowiecie się Państwo jaką ofertę możemy zaproponować! Warto na tym etapie wspomnieć, że oferowane przez nas ceny są niezwykle atrakcyjne i konkurencyjne. Dla nas niezwykle ważne jest bowiem zadowolenie klientów. Korzystając z jakichkolwiek usług klient chce mieć pewność dobrej współpracy i profesjonalnej obsługi. Z tego powodu oferujemy wszystkim zainteresowanym najlepsze stawki. Co ważne – działamy w pełni legalnie i zgodnie z prawem. To wszystko czyni nas jedną z najlepszych firm działającą w Miastku i okolicy. Jesteśmy liderem w tej branży, oferujemy najlepsze wyceny i najlepsze warunki współpracy. Dużym atutem jest również szeroka oferta, a także rzetelność i profesjonalizm. Zadzwoń lub napisz e-maila, a dowiesz się więcej na ten temat!

skup aut miastko

Skup Samochodów Miastko

Naszymi klientami są zarówno osoby indywidualne, które pragną w bezpieczny i legalny sposób sprzedać swoje auto, jak i firmy i przedsiębiorstwa. Wszystkim oferujemy skup samochodów za gotówkę, a także sprawne i szybkie działanie. Dodatkowo gwarantujemy również darmowy dojazd do klienta. Każdorazowo pospisujemy z klientem umowę kupna-sprzedaży.

Ponadto oferujemy:

 • kompleksową obsługę,
 • załatwianie niezbędnych formalności,
 • dojazd lawetą,
 • konkurencyjne ceny,
 • indywidualną wycenę pojazdu,
 • pieniądze do ręki.

Prowadzony przez nas skup samochodów Miastko nie ogranicza się jedynie do usług związanych ze skupem aut. Dodatkowo oferujemy swoim klientom także kasację i złomowanie pojazdów. Wszystkie usługi wykonywane są przez wykwalifikowanych pracowników, którzy posiadają spore doświadczenie w tej dziedzinie.

Auto Skup Miastko

Chętnie kupujemy auta osobowe, ale oferujemy również skup aut dostawczych w Miastku. Dla nas nie ma znaczenia, ile lat ma Twoje auto lub jaka firma wyprodukowała pojazd. Kupujemy chętnie wszystkie modele i marki samochodów. Chcecie Państwo nawiązać z nami kontakt? Zadzwońcie lub napiszcie e-maila, a przedstawimy ofertę!
Zapraszamy do kontaktu + 48 516 204 205

Jakie marki aut kupujemy?

Skupujemy pojazdy następujących marek:
Acura ,Alfa Romeo, Audi, BMW, Chevrolet, Chrysler, Citroen, Dacia, Daewoo, Daf, Daihatsu, Dodge, Fiat, Ford, FSO, Honda, Hyundai, IFA, Isuzu, Iveco, Jaguar, Jeep, Kia, Lancia, Land Rover, Lexus, Lublin, Łada, Mazda, Mercedes, MG, Mini, Mitsubishi, Nissan, Opel, Peugeot, Polonez, Porsche, Renault, Rover, Saab, Seat, Skoda, Smart, Ssang Yong, Subaru, Suzuki, Tatra, Toyota, Volkswagen, Volvo.

Dlaczego warto wybrać nasz skup aut?

 • szybki i darmowy dojazd do klienta
 • odbiór auta z posesji lub parkingu na terenie woj. Pomorskiego
 • płatność gotówką
 • załatwiamy wszystkie formalności
 • odkup aut bez aktualnych badań oraz ubezpieczenia
 • skup aut sprawnych, powypadkowych, sprowadzonych również w wersji angielskiej

Szybki kontakt

Zadzwoń do nas już teraz: +48 516 204 205
Lub użyj formularza kontaktowego.