Skup samochodów oraz inne usługi naszej firmy (jak kasacja, czy auto złom) są realizowane na dużym obszarze kraju. Zależy nam, by ze swoją ofertą dotrzeć do wszystkich, którzy potrzebują z niej skorzystać – nie zapomnieliśmy więc również o mieszkańcach miasta Brusy.

Ważną informacją dla wszystkich osób, które interesuje skup aut w Brusach jest to, że darmowy transport jest z naszej strony gwarantowany. Prosimy jednak o wcześniejszy kontakt pod numerem telefonu 516 204 205, celem ustalenia wszystkich potrzebnych szczegółów.

Cechuje nas postawa pro-kliencka, dlatego każdy element procesu skupu pojazdów w Brusach został przez nas pomyślany tak, by wyjść naprzeciw zainteresowanym. Pierwszym przejawem naszej postawy jest to, że interesują nas samochody właściwie w każdym stanie technicznym i za wszystkie płacimy gotówką. Co więcej, nie ma dla nas żadnego problemu, jeśli skupowane auto jest w naprawdę kiepskim stanie – wystarczy do nas zadzwonić pod wyżej wskazany numer i poinformować o niesprawności samochodu – pojawimy się na nasz koszt z lawetą, w ustalonym czasie, pod wskazanym adresem. Jeśli zależy Ci na szybkiej gotówce, to wybierz nasz skup aut i ciesz się udaną transakcją. Chętnie zapoznamy się z Twoją ofertą, nawet jeżeli miałby to być skup aut na złom. Interesują nas wszystkie modele samochodów, pojazd może być w dowolnym stanie technicznym. Skup pojazdów Brusy – konkurencyjne ceny i profesjonalna obsługa klienta. Nie czekaj, zadzwoń do nas i poznaj naszą wycenę. Gwarancja zadowolenia klienta, to nasza dewiza! Czekamy na kontakt od Ciebie, nasz auto skup to najlepszy wybór!

skup aut brusy

Skup samochodów Brusy

Realizując potrzeby nasz klientów w Brusach wychodzimy naprzeciw potrzebom lokalnego rynku. Nie ma więc dla nas znaczenia to, o jakim rodzaju samochodu mowa, czy tez jakie było jego dotychczasowe przeznaczenie – skup samochodów w Brusach w naszym wykonaniu to kompleksowe i profesjonalne podejście i każda marka, model czy rocznik nas interesują.
Ponadto warto dodać, iż interesują nas nie tylko samochody osobowe, ale również jesteśmy otwarci na skup aut dostawczych. Z tego rodzaju pojazdami również można się do nas zgłosić, bez względu na ich stan. Wszystko, co trzeba zrobić aby pozbyć się zbędnego samochodu, a przy okazji zyskać uczciwą gotówkę – to zadzwonić do nas pod wskazany adres. Z całą pewnością znajdziemy dogodny termin odbioru pojazdu i sfinalizowania transakcji.

Auto Skup Brusy

 • Skup samochodów w Brusach – dlaczego my?
 • Indywidualne podejście do każdego klienta,
 • skup aut w każdym stanie,
 • skup samochodów sprowadzonych również w wersji angielskiej,
 • darmowy odbiór pojazdu w dogodnym terminie,
 • płatność gotówką.

Decydując się na współpracę z nami nie muszą Państwo martwić się również o żadne formalności – wszystkim zajmiemy się, jak należy. Zapraszamy raz jeszcze do kontaktu!

Jakie marki aut kupujemy?

Skupujemy pojazdy następujących marek:
Acura ,Alfa Romeo, Audi, BMW, Chevrolet, Chrysler, Citroen, Dacia, Daewoo, Daf, Daihatsu, Dodge, Fiat, Ford, FSO, Honda, Hyundai, IFA, Isuzu, Iveco, Jaguar, Jeep, Kia, Lancia, Land Rover, Lexus, Lublin, Łada, Mazda, Mercedes, MG, Mini, Mitsubishi, Nissan, Opel, Peugeot, Polonez, Porsche, Renault, Rover, Saab, Seat, Skoda, Smart, Ssang Yong, Subaru, Suzuki, Tatra, Toyota, Volkswagen, Volvo.

Dlaczego warto wybrać nasz skup aut?

 • szybki i darmowy dojazd do klienta
 • odbiór auta z posesji lub parkingu na terenie woj. Pomorskiego
 • płatność gotówką
 • załatwiamy wszystkie formalności
 • odkup aut bez aktualnych badań oraz ubezpieczenia
 • skup aut sprawnych, powypadkowych, sprowadzonych również w wersji angielskiej

Szybki kontakt

Zadzwoń do nas już teraz: +48 516 204 205
Lub użyj formularza kontaktowego.