Flagowym elementem naszej oferty jest działalność skupiona właśnie wokół skupu samochodu w Skórczu, jak i na terenie całego województwa pomorskiego. Jeśli jednak potrzebny Państwu auto złom, tudzież kasacja samochodów w Skórczu – również można się z nami kontaktować pod numerem +48 516 204 205, lub poprzez formularz kontaktowy.

W tym miejscu jednak przede wszystkim chcemy zaprezentować nasz skup samochodów osobowych w Skórczu jako miejsce godne uwagi, gdy pojawia się potrzeba pozbycia pojazdu i zyskania w jego miejsce uczciwej gotówki. W tym właśnie się specjalizujemy, naszą propozycję kierując zarówno do osób prywatnych, firm, jak i instytucji. Dla nas każde auto, bez względu na to, w jakim jest stanie – ma swoją wartość, a w imię tego zaoferujemy za jego skupienie gotówkę. Proponowana przez nas kwota wynika zawsze z obiektywnej i rzetelnej wyceny, realizowanej przez specjalistów mechaniki samochodowej.
Zatem bez względu na to, czy jest to używana Dacia, powypadkowa Lancia, nadająca się wyłącznie do kasacji Kia, czy jeszcze inny pojazd – jeśli znajduje się on na terenie Skórczu i są Państwo gotowi na przekazanie go do skupu – czekamy na kontakt. Zajmiemy się transportem, formalnościami, wszystkim!

skup aut skorcz

Skup samochodów Skórcz

Skup aut osobowych i dostawczych w Skórczu wszystkich marek i w każdym stanie to nasza domena. Dotychczasowi klienci naszego skupu doceniają jednak nie tylko tą dużą elastyczność, ale też absolutny profesjonalizm, z jakim podchodzimy do każdego zgłoszenia.
Dlaczego jeszcze nasz skup samochodów dostawczych w Skórczu?

  • Stan techniczny samochodu nie ma dla nas znaczenia,
  • przyjmujemy również sprowadzane angliki,
  • gwarantujemy wypłacaną od ręki gotówkę,
  • za darmo dojedziemy we wskazane miejsce.

Auto Skup Skórcz

Nie pozostaje nam zatem nic innego, jak zaprosić wszystkich mieszkańców Skórcza, zainteresowanych skupem pojazdów, czy też auto kasacją do skorzystania właśnie z naszej oferty. Cały proces odbywa się niezwykle sprawnie, bez zbędnych komplikacji. Szanujemy Państwa czas i dlatego udoskonaliliśmy przez wszystkie lata naszej działalności proces skupu, aż do takiej formy, którą chcemy zaprezentować w tym miejscu. Jesteśmy do Państwa dyspozycji – czekamy na kontakt!
Kontakt +48 516 204 205

Jakie marki aut kupujemy?

Skupujemy pojazdy następujących marek:
Acura ,Alfa Romeo, Audi, BMW, Chevrolet, Chrysler, Citroen, Dacia, Daewoo, Daf, Daihatsu, Dodge, Fiat, Ford, FSO, Honda, Hyundai, IFA, Isuzu, Iveco, Jaguar, Jeep, Kia, Lancia, Land Rover, Lexus, Lublin, Łada, Mazda, Mercedes, MG, Mini, Mitsubishi, Nissan, Opel, Peugeot, Polonez, Porsche, Renault, Rover, Saab, Seat, Skoda, Smart, Ssang Yong, Subaru, Suzuki, Tatra, Toyota, Volkswagen, Volvo.

Dlaczego warto wybrać nasz skup aut?

  • szybki i darmowy dojazd do klienta
  • odbiór auta z posesji lub parkingu na terenie woj. Pomorskiego
  • płatność gotówką
  • załatwiamy wszystkie formalności
  • odkup aut bez aktualnych badań oraz ubezpieczenia
  • skup aut sprawnych, powypadkowych, sprowadzonych również w wersji angielskiej

Szybki kontakt

Zadzwoń do nas już teraz: +48 516 204 205
Lub użyj formularza kontaktowego.