Specjalizujemy się w skupowaniu samochodów różnych marek i standardów. Nasz skup aut w Lęborku działa już od długiego czasu, dlatego wyróżniamy się dużym doświadczeniem i wiedzą. Do zalet firmy, którą prowadzimy, zaliczyć można bez wątpienia konkurencyjne stawki oraz pełen profesjonalizm. Wśród zatrudnianych przez nas pracowników znajdują się jedynie najlepsi eksperci. Pozwala nam to stawać się coraz lepszą i mocniejszą firmą na lokalnym rynku. Skupujemy samochody pochodzące od prywatnych oraz biznesowych właścicieli. Tak naprawdę nie stawiamy klientom żadnych ograniczeń, gdyż chętnie kupujemy zarówno samochody sprawne, jak i uszkodzone.

Naszym priorytetem jest pełne zadowolenie klienta, więc chętnie dojeżdżamy na oględziny całkowicie za darmo. Po głębokiej analizie pojazdu przedstawiamy atrakcyjną wycenę i szybko realizujemy transakcję oraz wypłacamy gotówkę. Skup samochodów w Lęborku, który prowadzimy, to niewątpliwie lider na rynku motoryzacyjnym w województwie pomorskim. Korzystając z naszych usług nie narażasz się na żadne ryzyko.

Oferujemy skup aut za gotówkę, bez względu na ich stan techniczny, markę czy rok produkcji. Dla nas nie ma znaczenia także brak ważnego ubezpieczenia OC lub badania technicznego. Skupujemy wszystkie samochody i współpracujemy z różnymi klientami Lęborka i okolic. Naszym atutem jest rzetelność. W celu nawiązania z nami kontaktu, wystarczy zadzwonić na numer 516 204 205. Już jedna rozmowa z naszym pracownikiem może okazać się całkiem owocna.

skup aut lębork

Skup Samochodów Lębork

Chcąc zaspokoić potrzeby wszystkich klientów, oferujemy skup samochodów powypadkowych na terenie Lęborka. Podejmując z nami współpracę, można mieć pewność, że:

 • załatwimy za Państwa wszystkie niezbędne formalności,
 • dojedziemy pod wskazany przez Was adres zupełnie za darmo,
 • zaproponujemy konkurencyjną i atrakcyjną cenę za samochód,
 • kupimy od Was auto bez OC lub badania technicznego,
 • zapłacimy gotówką do ręki.

Dla nas liczy się najbardziej zadowolenie i satysfakcja naszych klientów. Dlatego też prowadząc skup samochodów osobowych w Lęborku, działamy zawsze szybko i sprawnie, by zagwarantować klientom wygodę i komfort na wysokim poziomie.

Auto Skup Lębork

Oferujemy nie tylko skup samochodów dostawczych, ale także osobowych różnych marek. Jesteś zainteresowany naszą ofertą? Chcecie odsprzedać nam swoje auto? Skontaktujcie się z nami, a zdobędziecie więcej informacji i poznacie szczegóły. Zapraszamy wszystkich zainteresowanych!Telefon + 48 516 204 205

Jakie marki aut kupujemy?

Skupujemy pojazdy następujących marek:
Acura ,Alfa Romeo, Audi, BMW, Chevrolet, Chrysler, Citroen, Dacia, Daewoo, Daf, Daihatsu, Dodge, Fiat, Ford, FSO, Honda, Hyundai, IFA, Isuzu, Iveco, Jaguar, Jeep, Kia, Lancia, Land Rover, Lexus, Lublin, Łada, Mazda, Mercedes, MG, Mini, Mitsubishi, Nissan, Opel, Peugeot, Polonez, Porsche, Renault, Rover, Saab, Seat, Skoda, Smart, Ssang Yong, Subaru, Suzuki, Tatra, Toyota, Volkswagen, Volvo.

Dlaczego warto wybrać nasz skup aut?

 • szybki i darmowy dojazd do klienta
 • odbiór auta z posesji lub parkingu na terenie woj. Pomorskiego
 • płatność gotówką
 • załatwiamy wszystkie formalności
 • odkup aut bez aktualnych badań oraz ubezpieczenia
 • skup aut sprawnych, powypadkowych, sprowadzonych również w wersji angielskiej

Szybki kontakt

Zadzwoń do nas już teraz: +48 516 204 205
Lub użyj formularza kontaktowego.