Nie ma takiego miejsca na mapie Polski, gdzie brakowałoby osób zainteresowanych pozbyciem się zbędnego pojazdu za uczciwą gotówkę. W myśl tej idei, dotarliśmy ze swoją ofertą aż na Hel – oferując w tym miejscu kompleksowo zorganizowany skup aut z darmową dostawą włącznie. Oferujemy profesjonalną obsługę klienta, korzystną wycenę i załatwienie wszelkich formalności. W zakresie naszych usług znajdą Państwo również skup aut na złom oraz kasację pojazdów. Wybierz nasz skup pojazdów – Hel i okolice.

Zajmujemy się skupem aut wszelkiej maści już od dawna, dlatego możemy nieskromnie stwierdzić, iż wykonujemy to w sposób najbardziej sprzyjający dla klienta. Cały proces skupu samochodu w naszym wykonaniu jest pozbawiony zbędnych formalności, przez co jest szybki i bezbłędny. Sekretem takiego podejścia jest wysoce wykwalifikowany zespół, dzięki któremu skup samochodów w każdym stanie jest łatwiejszy, niż można byłoby się tego spodziewać. Jesteśmy liderami w tej branży już od wielu lat! Charakteryzuje nas duże doświadczenie i profesjonalizm. Najbardziej zależy nam na klientach, dlatego też stawiamy na korzystne warunki współpracy.

Jeśli są Państwo zainteresowani skorzystaniem z naszych usług na terenie Helu i okolic – serdecznie zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami, które można uzyskać dzwoniąc do nas pod numer telefonu + 48 516 204 205, bądź korzystając z dostępnego na stronie formularza kontaktowego. Zapraszamy do skontaktowania się z nami bez względu na to, czy chodzi o w pełni sprawny samochód osobowy, czy jest to auto niezdatne do jazdy. Jesteśmy otwarci na wszelkie możliwe scenariusze i każdy pojazd zostanie przez nas uczciwie wyceniony. Płacimy gotówką od razu po podpisaniu umowy!

skup aut hel

Skup samochodów Hel

Naszym wyróżnikiem jest bardzo duża otwartość, jeśli chodzi o skup samochodów na Helu, gdyż interesują nas tak samo mocno dostawcze, sprawne, uszkodzone, jak i te które nadają się jedynie na złom.
W kwestii marek – również nie jesteśmy wybredni. Można do nas zadzwonić bez względu na to, czy jest to Saab, Mazda, FSO czy jeszcze coś innego. Jest jeszcze wiele innych powodów, dla których nasza oferta może Państwa zainteresować.

Auto Skup Hel

To, co wyróżnia nasz skup aut na Helu na tle innych to z pewnością:

 • skup wszelkich aut – również tych bez ubezpieczenia, czy aktualnych badań,
 • skup sprowadzanych samochodów (również wersja angielska),
 • elastyczny termin odbioru samochodu i darmowy transport,
 • rzetelna wycen i płatność gotówką,
 • transakcja bez zbędnych formalności.

Odbierzemy samochód z dowolnego miejsca ulokowanego na Półwyspie Helskim – wystarczy się z nami skontaktować, a w krótkim czasie odezwiemy się w celu ustalenia najbardziej dogodnego terminu.

Jakie marki aut kupujemy?

Skupujemy pojazdy następujących marek:
Acura ,Alfa Romeo, Audi, BMW, Chevrolet, Chrysler, Citroen, Dacia, Daewoo, Daf, Daihatsu, Dodge, Fiat, Ford, FSO, Honda, Hyundai, IFA, Isuzu, Iveco, Jaguar, Jeep, Kia, Lancia, Land Rover, Lexus, Lublin, Łada, Mazda, Mercedes, MG, Mini, Mitsubishi, Nissan, Opel, Peugeot, Polonez, Porsche, Renault, Rover, Saab, Seat, Skoda, Smart, Ssang Yong, Subaru, Suzuki, Tatra, Toyota, Volkswagen, Volvo.

Dlaczego warto wybrać nasz skup aut?

 • szybki i darmowy dojazd do klienta
 • odbiór auta z posesji lub parkingu na terenie woj. Pomorskiego
 • płatność gotówką
 • załatwiamy wszystkie formalności
 • odkup aut bez aktualnych badań oraz ubezpieczenia
 • skup aut sprawnych, powypadkowych, sprowadzonych również w wersji angielskiej

Szybki kontakt

Zadzwoń do nas już teraz: +48 516 204 205
Lub użyj formularza kontaktowego.