Interesuje Państwa skup powypadkowych pojazdów w Sztumie? Może ma to być kasacja, czy też złomowanie? W każdej z tych kwestii jesteśmy w stanie pomóc! Wystarczy skontaktować się z nami pod numerem +48 516 204 205, bądź za pośrednictwem formularza kontaktowego – a wszystko wyjaśnimy ze szczegółami. Jesteśmy niezmiennie chętni do tego, by skupić dowolnej marki samochód za gotówkę od ręki. Stan pojazdu również nie ma dla nas znaczenia – każde jedno zgłoszone do nas auto uczciwie wycenimy. W końcu za naszą wiarygodnością przemawia ponad dekada doświadczenia w tej branży! Dojazd do klienta jest w pełni darmowy, po oględzinach zaproponujemy naszą ofertę cenową.

To nie koniec! Decydując się na nasz skup samochodów w Sztumie nie trzeba się również martwić o dostarczenie pojazdu. To my się tym zajmujemy i to całkowicie za darmo. Interesuje nas samochód każdej marki i w każdym stanie – sprawny, uszkodzony lub na części. Kasacja pojazdów i skup aut na złom również znajduje się wśród naszych usług. Jeśli konieczne będzie lawetowanie skupowanego wraku, to również leży w naszej gestii. Prosimy jedynie o wcześniejszy kontakt i ustalenie wszystkich szczegółów – bez względu na to, czy w nasze ręce będą oddawane samochody nowe, używane, czy nawet te nadające się wyłącznie na części – do każdego podejdziemy z indywidualnym zaangażowaniem tak, by obie strony transakcji były zadowolone maksymalnie, jak to możliwe. Skup pojazdów w Sztumie to gwarancja satysfakcji. Nasz skup samochodów jest liderem w tej branży w całym województwie pomorskim. Wybierając współpracę z naszą firmą możecie być pewni uczciwych warunków, atrakcyjnej ceny i profesjonalnej obsługi.

skup aut sztum

Skup samochodów Sztum

Nasza oferta wykracza znacznie poza propozycje konwencjonalnych skupów. Przykładamy wagę do każdego etapu transakcji tak, by każdy klient był zadowolony. Efektem tego jest przykładowo to, że przyjmujemy również samochody bez przeglądu i OC, a umowa kupna-sprzedaży jest z naszej strony gwarantowana i sami się zajmujemy wszelkimi formalnościami.
Dlaczego jeszcze nasz skup samochodów powypadkowych i nie tylko?

  • interesuje nas każda marka ( Hyundai, Mitsubishi, Nissan, Mercedes i inne),
  • krótkie terminy dojazdu do klienta we wskazane we Sztumie miejsce,
  • skupowane auto za pomocą gotówki,
  • indywidualne podejście do każdego zlecenia.

Auto Skup Sztum

Nad odpowiednim przebiegiem każdej transakcji czuwa nasz wyszkolony i doświadczony zespół, dlatego bez względu na to czy chodzi o odbiór auta z posesji lub parkingu na terenie miasta, czy zapytania dotyczące odkupu p aut bez aktualnych badań oraz ubezpieczenia – wszystkim zajmujemy się kompleksowo i to najszybciej, jak tylko to możliwe. Nie ma również żadnego problemu, by przekazać na nasz skup samochód sprowadzany w wersji angielskiej, czy powypadkowy wrak. Czekamy na kontakt: +48 516 204 205, odpowiemy na wszystkie pytania, rozjaśnimy wszelkie wątpliwości i doprecyzujemy każdy szczegół.

Jakie marki aut kupujemy?

Skupujemy pojazdy następujących marek:
Acura ,Alfa Romeo, Audi, BMW, Chevrolet, Chrysler, Citroen, Dacia, Daewoo, Daf, Daihatsu, Dodge, Fiat, Ford, FSO, Honda, Hyundai, IFA, Isuzu, Iveco, Jaguar, Jeep, Kia, Lancia, Land Rover, Lexus, Lublin, Łada, Mazda, Mercedes, MG, Mini, Mitsubishi, Nissan, Opel, Peugeot, Polonez, Porsche, Renault, Rover, Saab, Seat, Skoda, Smart, Ssang Yong, Subaru, Suzuki, Tatra, Toyota, Volkswagen, Volvo.

Dlaczego warto wybrać nasz skup aut?

  • szybki i darmowy dojazd do klienta
  • odbiór auta z posesji lub parkingu na terenie woj. Pomorskiego
  • płatność gotówką
  • załatwiamy wszystkie formalności
  • odkup aut bez aktualnych badań oraz ubezpieczenia
  • skup aut sprawnych, powypadkowych, sprowadzonych również w wersji angielskiej

Szybki kontakt

Zadzwoń do nas już teraz: +48 516 204 205
Lub użyj formularza kontaktowego.