Prowadzimy skup samochodów powypadkowych, sprawnych oraz uszkodzonych w Kartuzach i okolicy. Chętnie kupimy od Ciebie pojazd, którego chcesz się pozbyć w legalny i bezpieczny sposób! W tej branży jesteśmy profesjonalistami, którzy mogą poszczycić się wieloletnim doświadczeniem. Dzięki temu jesteśmy najlepsi w swoim fachu. Oferujemy skup aut a Kartuzach, a naszymi klientami mogą być zarówno firmy, jak i osoby prywatne. Do każdego klienta podchodzimy w sposób indywidualny. Stąd też każdorazowo wykonujemy indywidualną wycenę pojazdu. Pod uwagę bierzemy jedynie istotne czynniki takie jak wiek auta, jego przebieg, a także stan techniczny czy stopień uszkodzenia.

Musicie Państwo jednak pamiętać, że nie wpływa to na możliwość sprzedania nam auta, a jedynie na końcową cenę, którą zaproponujemy. Kupujemy bowiem wszystkie samochody bez względu na ich stan techniczny czy też wiek. Dodatkowo skupujemy pojazdy różnych marek i nie ma dla nas znaczenia model auta lub jego pochodzenie. Jeśli chcecie dowiedzieć się więcej, to skontaktujcie się z nami, dzwoniąc na numer 516 204 205. Jeden z naszych pracowników przedstawi najlepszą ofertę i odpowie na każde Twoje pytanie!

skup aut kartuzy

Skup Samochodów Kartuzy

Chętnie skupujemy samochody dostawcze, ale prowadzimy także skup samochodów osobowych. Działamy zawsze kompleksowo, co oznacza, że:

  • oferujemy darmowy dojazd do klienta w Kartuzach i okolicy,
  • wszystkie formalności dopełniamy my, a dokładniej nasi rzetelni pracownicy – daje to klientom pełną swobodę,
  • oferujemy skup aut za gotówkę – oznacza to, że dajemy swoim klientom pieniądze prosto do ręki.

Oferujemy zatem swoim klientom pełną wygodę, komfort i satysfakcję. Zawsze możemy zagwarantować szybką i sprawną transakcję.

Auto Skup Kartuzy

Skupujemy samochody różnych marek, dlatego nie ma znaczenia czy posiadasz Audi, Volkswagena czy Toyotę! Oferujemy również cieszący się dużą popularnością skup aut na części. Dodatkowo prowadzimy kasację i złomowanie pojazdów. By dowiedzieć się więcej o naszej firmie, zachęcamy do bezpośredniego kontaktu! Zapraszamy. Telefon + 48 516 204 205

Jakie marki aut kupujemy?

Skupujemy pojazdy następujących marek:
Acura ,Alfa Romeo, Audi, BMW, Chevrolet, Chrysler, Citroen, Dacia, Daewoo, Daf, Daihatsu, Dodge, Fiat, Ford, FSO, Honda, Hyundai, IFA, Isuzu, Iveco, Jaguar, Jeep, Kia, Lancia, Land Rover, Lexus, Lublin, Łada, Mazda, Mercedes, MG, Mini, Mitsubishi, Nissan, Opel, Peugeot, Polonez, Porsche, Renault, Rover, Saab, Seat, Skoda, Smart, Ssang Yong, Subaru, Suzuki, Tatra, Toyota, Volkswagen, Volvo.

Dlaczego warto wybrać nasz skup aut?

  • szybki i darmowy dojazd do klienta
  • odbiór auta z posesji lub parkingu na terenie woj. Pomorskiego
  • płatność gotówką
  • załatwiamy wszystkie formalności
  • odkup aut bez aktualnych badań oraz ubezpieczenia
  • skup aut sprawnych, powypadkowych, sprowadzonych również w wersji angielskiej

Szybki kontakt

Zadzwoń do nas już teraz: +48 516 204 205
Lub użyj formularza kontaktowego.