Potrzebny wiarygodny skup aut dostawczych w Czersku? Oto jesteśmy! Jednak nie tylko samochody dostawcze w dowolnym stanie są w naszym obszarze zainteresowań. Z chęcią przyjmiemy także samochody osobowe – bez względu na wiek, markę, czy posiadaną dokumentację.
Chociaż tak kompleksowy i elastyczny skup aut jest naszą domeną, to nie jest to pełen zakres naszej oferty. Złomowanie i kasacja pojazdów w Czersku uzupełniają bogatą propozycję, kierowaną w stronę Pomorzan.

Bez względu na to, z której z wyżej wymienionych usług chcą Państwo skorzystać – numer kontaktowy jest ten sam 516 204 205. Można do niego dzwonić z wszelkimi pytaniami, jak i w celu darmowej wyceny. Polecamy usługi naszego skupu, w którym wszystkie pojazdy są mile widziane – sprawne odbierzemy za darmo, do niesprawnych zostanie wysłana laweta, także bez dodatkowych opłat. Decydując się na umowę kupno-sprzedaż dotyczącą skupu w naszej firmie o nic nie trzeba się martwić. Nawet, jeśli oferowany nam samochód nie ma przeglądu, czy ważnego ubezpieczenia – to my wszystkim się zajmiemy, w zamian oferując gotówkę do ręki.

skup aut czersk

Skup samochodów Czersk

Reasumując, bez względu na to czy chodzi o różnego rodzaju auta w wersji angielskiej, czy jest to rozbity Opel, nadające się na złom dostawczaki, albo jeszcze inny, całkiem sprawny model – nasz skup samochodów za gotówkę w Czersku czeka na kontakt z Państwa strony.
Warto wybrać właśnie nas, ponieważ:

  • nasza oferta jest atrakcyjna, a ceny konkurencyjne,
  • zapewniamy darmowy dojazd wtedy, gdy Państwu pasuje to najbardziej,
  • współpraca z nami jest bezpieczna – gwarantujemy umowę kupna-sprzedaży,
  • do każdego samochodu podchodzimy indywidualnie, gwarantując uczciwą wycenę.

Auto Skup Czersk

Jesteśmy przekonani, że takie profesjonalne podejście, jak i atrakcyjne warunki współpracy zachęcą Państwa do skorzystania z oferty właśnie naszego skupu w Czersku. Oczywiście, jeśli pojawią się jeszcze jakieś pytania – jesteśmy do dyspozycji. Na wszystkie z chęcią odpowiemy, najszybciej jak tylko się da!

Jakie marki aut kupujemy?

Skupujemy pojazdy następujących marek:
Acura ,Alfa Romeo, Audi, BMW, Chevrolet, Chrysler, Citroen, Dacia, Daewoo, Daf, Daihatsu, Dodge, Fiat, Ford, FSO, Honda, Hyundai, IFA, Isuzu, Iveco, Jaguar, Jeep, Kia, Lancia, Land Rover, Lexus, Lublin, Łada, Mazda, Mercedes, MG, Mini, Mitsubishi, Nissan, Opel, Peugeot, Polonez, Porsche, Renault, Rover, Saab, Seat, Skoda, Smart, Ssang Yong, Subaru, Suzuki, Tatra, Toyota, Volkswagen, Volvo.

Dlaczego warto wybrać nasz skup aut?

  • szybki i darmowy dojazd do klienta
  • odbiór auta z posesji lub parkingu na terenie woj. Pomorskiego
  • płatność gotówką
  • załatwiamy wszystkie formalności
  • odkup aut bez aktualnych badań oraz ubezpieczenia
  • skup aut sprawnych, powypadkowych, sprowadzonych również w wersji angielskiej

Szybki kontakt

Zadzwoń do nas już teraz: +48 516 204 205
Lub użyj formularza kontaktowego.