Liczne mogą być powody chęci pozbycia się pojazdu – czasem chce się sprzedać aktualny, by zyskać gotówkę na nowy samochód, a czasem jest to zwyczajny złom, który zajmuje miejsce na terenie posiadłości. Bez względu na to, co zmotywowało Państwa do tego, by zajrzeć na stronę naszego skupu samochodów w Łebie – jesteśmy do dyspozycji.Skup samochodów na części i w całości w naszym wykonaniu to proces bezproblemowy, szybki i pozbawiony zbędnych formalności. Co więcej, za każdy zgłoszony do naszego skupu pojazd – bez względu na rocznik, markę, czy stan – oferujemy uczciwą gotówkę. Wycena jest przeprowadzona przez doświadczonych profesjonalistów, co stanowi dodatkowy atut naszego skupu.

Poza skupem, jesteśmy gotowi również do złomowania i kasacji samochodów. Wszystkich dodatkowych informacji z chęcią udzielimy bezpośrednio wszystkim osobom, które interesuje skup aut w Łebie – w tym celu zapraszamy do skontaktowania się z naszym zespołem pod numerem telefonu +48 516 204 205, bądź za pomocą formularza kontaktowego na stronie www.

skup aut łeba

Skup samochodów Łeba

Jesteśmy otwarci na każdy rodzaj samochodów, co jest naszym dużym atutem i mocno wyróżnia nasz skup aut za gotówkę w Łebie na tle konkurencji. Jednak ta otwartość i elastyczność to zaledwie początek korzyści, jakie można zyskać dzwoniąc właśnie do nas!
Jesteśmy więc przekonani, że teraz nikt już nie będzie miał wątpliwości co do tego, dlaczego warto wybrać nasz skup aut w Łebie. Jeśli jednak nadal zastanawiają się Państwo, czy faktycznie u nas opłaca się najbardziej, jako ostateczną zachętę dodamy fakt, że przy każdym zleceniu dbamy o szybki i darmowy dojazd do klienta, w terminie dopasowanym do jego potrzeb.

Auto Skup Łeba

Dlaczego jeszcze warto wybrać właśnie nasz skup samochodów?

 • za samochody płacimy gotówką,
 • skupujemy auta w każdym stanie – również te sprowadzane w wersji angielskiej,
 • po naszej stronie znajduje się załatwianie wszelkich formalności,
 • odbieramy samochód z dowolnego wskazanego miejsca na terenie Łeby,
 • interesują nas również pojazdy bez aktualnych badań, czy ubezpieczenia.

Tak kompleksowego i profesjonalnego podejścia do obsługi skupu samochodów próżno szukać gdzie indziej na terenie całego Pomorza, zapraszamy więc raz jeszcze do nas, szczególnie mieszkańców Łeby oraz okolic. W razie pytań, czekamy na kontakt z Państwa strony.

Jakie marki aut kupujemy?

Skupujemy pojazdy następujących marek:
Acura ,Alfa Romeo, Audi, BMW, Chevrolet, Chrysler, Citroen, Dacia, Daewoo, Daf, Daihatsu, Dodge, Fiat, Ford, FSO, Honda, Hyundai, IFA, Isuzu, Iveco, Jaguar, Jeep, Kia, Lancia, Land Rover, Lexus, Lublin, Łada, Mazda, Mercedes, MG, Mini, Mitsubishi, Nissan, Opel, Peugeot, Polonez, Porsche, Renault, Rover, Saab, Seat, Skoda, Smart, Ssang Yong, Subaru, Suzuki, Tatra, Toyota, Volkswagen, Volvo.

Dlaczego warto wybrać nasz skup aut?

 • szybki i darmowy dojazd do klienta
 • odbiór auta z posesji lub parkingu na terenie woj. Pomorskiego
 • płatność gotówką
 • załatwiamy wszystkie formalności
 • odkup aut bez aktualnych badań oraz ubezpieczenia
 • skup aut sprawnych, powypadkowych, sprowadzonych również w wersji angielskiej

Szybki kontakt

Zadzwoń do nas już teraz: +48 516 204 205
Lub użyj formularza kontaktowego.